אנחנו גם ב-

ספיישלים לחורף

אודות

חברת סוויט בייט  – Sweet Bite הוקמה מתוך זיהוי הצורך ורצון במתן מענה איכותי ומדויק לדוכני מתוקים מעוצבים אשר יכלו להשתלב בכל אירוע. בין אם מדובר בערב חברה גדול, הרמת כוסית לחג, חתונה, בת מצווה או אירוע עסקי.

בסוויט בייט  – Sweet Bite אנחנו מאמינים כי המתוקים הם המפתח לאירוע מוצלח. השילוב בין מקצוענות גבוהה, שירות אדיב, מיומנות לוגיסטית ואהבה גדולה לאוכל טוב,נראות מזמינה ושפע הם מה שהופכים אותנו לאחת החברות המובילות בישראל כשמדובר בדוכני מתוקים לאירועים.

מהיום שבו הקמנו את סוויט בייט  – Sweet Bite לקחנו את עולם דוכני המזון שלב אחד קדימה – זאת באמצעות הבאת הטרנדים הכי חמים בעולם הקולינריה הכי טעימים ומעוצבים באופן דקורטיבי בהתאמה לכל אירוע, גם כשמדובר באירועים היוקרתיים ביותר. עם מיתוג אלגנטי ואוכל מלוטש, דוכני המתוקים שלנו לא רק משתלבים עם האירוע אלא הופכים לאטרקציה של ממש, שכן ניתן להבחין בתורים המשתרכים ליד כל דוכן.

בסוויט בייט  – Sweet Bite אנחנו דוגלים בשירות אדיב ואיכותי לפני הכל. העובדים שלנו הם בעלי ניסיון רב בתחום הקייטרינג והמתוקים ובעלי תודעת שירות גבוהה. עם הקפדה גבוהה על הצרכים שלכם ואופי האירוע, העובדים שלנו ייצגו לא רק אותנו, אלא גם אתכם בתור מארגני האירוע, בכבוד.

וחשוב לא פחות – התקציב. בסוויט בייט  – Sweet Bite אנחנו משתדלים להציע דוכני מתוקים יוקרתיים לכל תקציב ולכל אירוע. כמובן, גובה ההשקעה יקבע את הכמות והיוקרה, אבל ממש לא את האיכות. אנחנו כאן כדי להוביל את האירוע שלכם להפקה מוצלחת ולהוציא כל אורח עם טעם מתוק שלא ישכח.